BizLin Technology Slovakia


bizlink-banner.jpg

Spoločnosť

Spoločnosť vyrábajúca silové a špeciálne káble a elektrické prípojné šnúry. Spoločnosť (pôvodne LEONI Cable Assemblies Slovakia) patrí od mája 2017 do skupiny BizLink Group, ktorá sa zaoberá výrobou zariadení pre prenos dát a elektriny pre finálne produkty ako sú automobily, IT technika, zdravotnícka technika a zariadenia pre obnoviteľné zdroje energie.


Projekt

Firma Bizlink Technology Slovakia otvorila svoju novú výrobnú halu v Trenčianskych Bohuslaviciach.
Rozmery administratívnych priestorov nám v značnej miere zviazali ruky pri požiadavke, podľa ktorej sme mali vytvoriť 3 pracovné miesta, dostatočné množstvo úložného priestoru pre dokumentáciu, konferenčné sedenie, priestor pre kávovar a nakoniec, šatník pre zamestnancov pracujúcich v administratíve.

Vďaka našej bezplatnej služby, kde na požiadavku vytvoríme 3D dispozičné návrhy, sme vedeli investorovi ukázať náš návrh, ktorý bol schválený.

Na referenčných fotkách sa môžete sami presvedčiť, že keď je ochota, nič nie je nemožné...

Poslednou otázkou bola výber farby nábytku a dekor od rakúskej firmy EGGER s názvom Dub Bardolíno prírodný, opäť nesklamal.


Po odovzdaní diela:

ˮ Dobrý deň prajem,
dnes sme stretli Vašich kolegov na stavbe keď dolaďovali detaily. Veľmi oceňujem ich prístup, pokoru a profesionalitu ako aj Vašu. Určite Vás odporučíme všade, kde to bude možné, pretože sme mimoriadne spokojný!

Ďakujeme a prajem Vám a Vašim kolegom všetko dobré! „

 

Pre toto a jedenie takto, sa to oplatí robiť!

Bizlink_1.jpg
Bizlink_2.jpg
Bizlink_3.jpg
Bizlink_4.jpg
Bizlink_5.jpg