Bohnenkamp, s.r.o.

bohne_banner.jpg

Spoločnosť

Spoločnosť je popredným dodávateľom poľnohospodárskych pneumatík, diskov a príslušenstva, pripravený kompetentne a spoľahlivo zásobovať predajcov a výrobcov kvalitnými produktmi zo širokého sortimentu.

Nábytok

Do pristavenej administratívnej časti spoločnosti sme vyrobili nábytok zo série Modern, boli potrebné len minimálne úpravy v rozmeroch. Vzhľadom na to, že v budove sa nachádzajú aj sklenené priečne steny, skrinky sme vyrobili s pohľadovými zadnými stranami pre vyšší level estetického vzhľadu.

Konferenčný nábytok

Konferenčné stoly s elektricky otočnými zásuvkovými panelmi sme vyrobili na mieru, podľa presne zadaných požiadaviek spoločnosti. V existujúcich priestoroch už disponovali so stôlmi a so stoličkami, preto sme nemali to ľahké, aby sme dodali všetko v takom prevedení, aby existujúci nábytok sa dal kombinovať s novým.
Stoly majú stabilné chrómované podnože a masívne, 25 mm hrubé pracovné dosky. Stoly sú ďalej vybavené aj s kovaním pre spojenie stolov do pevných riad, s ktorým sa veľmi ľahko narába. V miestnosti sa čato organizujú školenia zamestnacov, preto boli potrebné aj dátové panely do stolov. Tie sme dodali elektricky otáčacie s výbavou, akú požadoval investor.

Stoličky sme vyrobili na zákazku s poťahovým materiálom z pravej hovädzej kože, chrómovaná konštrukcia a opierky rúk perfektne ladia s centrálnymi nohami stolov.
Aby sme vedeli dodať stoličky v podobnom prevedení, ako boli existujúce, museli sme osloviť mnohých našich dodávateľov komponentov, ale stálo to za námahu, keď sme videli maximálnu spokojnosť nášho partnera!

Kuchynka

Kuchynskú linku sme vyrobili na mieru podľa želania partnera v bielej farbe so sivou kombináciou. Všetky spotrebiče sú zabudované, ktoré tak isto zabezpečila naša spoločnosť, aby náš partner už nemal žiadne ďalšie starosti...:-)

Dúfame, že sme nesklamali, kedže vďaka nášmu proaktívnemu prístupu k realizácií projektu sme vzniknuté problémy riešili promptne a operatívne. Touto cestou sa chceme poďakovať vedeniu spoločnosti za prejavenú dôveru!
Veríme, že našimi službami boli spokojní a podarilo sa nám vytvoriť úspešné partnerstvo aj do budúcna.

bohne01.jpg
bohne1.jpg
bohne2.jpg
bohne3.jpg
bohne4.jpg
bohne5.jpg
bohne7.jpg
bohne8.jpg
bohne9.jpg