AGRO - RACIO, s.r.o.


agro-banner.jpg

 

Spoločnosť

Spoločnosť AGRO – RACIO s.r.o. sa nachádza na Liptove v Liptovskom Mikuláši. Firma hospodári na 4160 hektároch poľnohospodárskej pôdy v okolí Liptovskej Mary. 1990 hektárov tvorí orná pôda a 2170 hektárov je využívaných ako lúky a pasienky. 

Projekt a realizácia

Naše spoločnosti podpísali zmluvu o dodávke kancelárskeho nábytku pre novú administratívnu halu. Zameranie priestorov a vypracovanie 3D návrhov prebiehali súčasne so stavebnými prácami na budove, lebo časový harmonogram na samotnú realizáciu bol tesný, ale zvládli sme to do požadovaného dátumu. Zariadenie priestorov našim 7 kolegom trvala dva celé dni. Požiadavka generálneho riaditeľa bola, aby sme do každej miestnosti dodali toľko skríň, koľko sa len zmestí, referenčné fotky dokazujú, že sme to splnili na 100%.  

Sťahovanie sa do nových priestorov sme nášmu partnerovi aj v tomto prípade uľahčili aj tým, že sme zabezpečili aj okamžité upratovanie priestorov počas trvania montáže.

Dúfame, že sme nesklamali, kedže vďaka nášmu proaktívnemu prístupu k realizácií projektu sme vzniknuté problémy riešili promptne a operatívne. Touto cestou sa chceme poďakovať vedeniu spoločnosti za prejavenú dôveru!
Veríme, že našimi službami boli spokojní a podarilo sa nám vytvoriť úspešné partnerstvo aj do budúcna.

Reakcia partnera po dokončení projektu

Ďakujeme firme abaWood za skvele odvedenú prácu, za dodržanie kvality, termínov a dovolím si oceniť prácu a prístup pána T. Somogyiho, s ktorým sme celý projekt od začiatku riešili spoločne a dotiahli do úspešného konca.

Za spoločnosť AGRO-RACIO Vám ďakuje Ľubomír Rakyta a kolektív.

 

 

agro_1.jpg
agro_2.jpg
agro_3.jpg
agro_4.jpg
agro_5.jpg
agro_6.jpg
agro_7.jpg
agro_8.jpg
agro_9.jpg
agro_10.jpg
agro_11.jpg
agro_12.jpg
agro_13.jpg
agro_14.jpg
agro_15.jpg
agro_16.jpg
agro_17.jpg