Energochemika

energo-banner.jpg

Spoločnosť

Energochemica trading, a.s. je významným subjektom na trhu v oblasti chemického priemyslu. Naše referencie presvedčili manažment spoločnosti, preto sme boli oslovení na vypracovanie cenovej ponuky na zariadenie nových administratívnych priestorov sídla spoločnosti. Vzhľadom na to, že v starých priestoroch používali nový kancelársky nábytok, ten sa použil aj v nových priestoroch na Karadžičovej ulici v budove Twin City, preto naša spoločnosť dodala kuchynské linky, konferenčné stoly, archivačné skrine a zabudované šatníky. Montáž našim kolegom trvala 6 dní a samozrejme, partner bol s našou prácou aj v tomto prípade spokojný.

 

Linky

Kuchynské linky sme podľa želania partnera dodali v bielej farbe, zástena je sklo Lacobel v oranžovej farbe, ktoré linkám dodá svieži vzhľad. Všetky spotrebiče sú zabudované, ktoré tak isto zabezpečila naša spoločnosť, aby náš partner už nemal žiadne ďalšie starosti...:-)

Konferenčné stoly

Konferenčné stoly s elektricky otočnými zásuvkovými panelmi sme vyrobili podľa presne zadaných požiadaviek spoločnosti. Podnože stolov sú vybavené výklopnými dvierkami pre ľahšiu manipuláciu s káblami.

DSC_0700.JPG
DSC_0676.JPG
DSC_0682.JPG
DSC_0668.JPG
DSC_0702.JPG
DSC_0689.JPG
DSC_0696.JPG
DSC_0704.JPG
DSC_0672.JPG
DSC_0679.JPG
DSC_0674.JPG